مرجع مقالات رسی لوازم آرایش و پنکیک مرجع مقالات رسی لوازم آرایش و پنکیک .

مرجع مقالات رسی لوازم آرایش و پنکیک

پنکیک

بهترین مارک پنکیک

با سه شیوه میتوان آرایشی متعدد داشت: در شرایطی‌که که بخواهید پوشش منظمی بر روی پوست داشته باشید، مطلقا اسفنج را پس از تر کردن، تماما بفشارید تا درحد مرطوب ماندن باقی بماند و آبی رنگ دیگر نداشته باشید. در‌صورتی‌که که بخواهید پوشش سبکتری داشته باشید، بایستی اسفنج تر گردیده خویش را به طور ملایم، بفشارید و ایرادی هم ندارد که یه خرده آب در باطن خودش داشته باشد. در حالتی‌که که اسفنج شما تر باشد و دارنده اب زیاد، می‌توانید رگه های رخ و ناهمواری ها را مجموعاَ از میان ببرید. حال بعداز تر کردن اسفنج به شیوه های متعدد، بایستی اسفنج را در کرم پودر فشرده قرار دهید البته زیاد اسفنج را در پنکک فشار ندهید. اگر که بخواهید، آرایش و پیرایش حاذق تری داشته باشید، از اسپری آب بر روی اسفنج به کار گیری نکنید. بعداز آغشته شدن اسفنج به پنکیک آرایشی، حال می بایست آن را به کلیه نواحی چهره مانند، بینی، سیرتکامل،پیشانی، و حتی پلک های خویش بزنید در شرایطی که بخواهید پیرایش قویتر و جذابتری داشته باشید، میتوانید، پنککی را به گردن و پشت گوش بزنید. توجه داشته باشید، درصورتی که می‌خواهید پیرایش سبک و لایتی داشته باشید، مسلما مقدار کمتری از پنکک به کارگیری نمائید و آن را در کل بر کلیه نواحی پخش نمائید. نکته قابل توجه: به هنگام پنکک زدن، از نصیب رشد خط گیسو مسافت بگیرید و توجه فرمائید در فیس داشتن جوش و لک، همگی نصیب ها پوشانده گردیده باشد. پس از اتمام فعالیت با اسفنج، در رخ تر بودن فیس می‌توانید با یک دستمال به طور ضربه ای آهسته روی پوست چهره ، نواحی تر را کم آب کنید. بعداز پروسه بالا، می قدرت با یک براش همگی نواحی چهره را یک دست نمائید، آن گاه براش را آغشته به کانسیلر یا این که کرم های اساس، فرمائید و کلیه رخ را با آن بپوشانید.


برچسب: بهترین مارک پنکیک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۶:۲۸ توسط:علیپور موضوع: نظرات (0)

شایسته ترین رنگ رژ لب برای ته رنگ خنثی


پیشنهاد کلی برای گزینش رنگ رژلب مبنی بر رنگ پوست
کلاً در صورتی آندرتون پوستتان سرد میباشد شایسته ترین آیتم این میباشد که از رنگ هایی مانند صورتی و بنفش برای رژلب استعمال نمایید و در‌حالتی که آندرتون پوستتان گرم بود سفارش میشود از رنگ های بی نیاز خیس مانند اشکال رنگ توتی (berries ) و آلویی یا این که گوجه ای ( plums ) برای رژلب به کارگیری فرمایید.

شایسته ترین رنگ رژلب برای به کارگیری در روز
رژلب یکی اسباب و اثاث آرایش و پیرایش پرمصرف برای خانم هاست که معمولا بایستی یک سری رنگ از ان در کیف پیرایش خانم ها وجود داشته باشد. بهتر میباشد از رنگ های دقیق و ملایم برای روز و از رنگ های دیده گیر و جسورانه برای شب مصرف شود. در صورتی‌که می‌خواهید در حین روز شایسته ترین رنگ رژلب را برای خویش تعیین نمایید پیشنهاد می شود از رژلبی به کار گیری کنید که صرفا 2 تا 3 رتبه از رنگ پوستتان گوناگون باشد.

 بهترین مارک رژلب

رنگ رژلب مطلوب برای رخ هایی با پوست تیره
کسانی که دارنده رنگ پوست تیره با آندرتون سرد می باشند بهتر میباشد از رژلبی به کارگیری نمایند که دارنده سایه های رنگی مانند یاقوتی و شرابی میباشد و چنانچه آندرتون پوست این اشخاص گرم باشد رنگ هایی مانند برنزی و مسی شایسته ترین تعیین خواهد بود.

رنگ رژلب مطلوب برای رخ هایی با پوست گندمی یا این که زیتونی
در‌حالتی که پوست شما گندمی یا این که زیتونی میباشد می بایست ذکر کرد که بسیار بلند اقبال می‌باشید! چون میتوانید به آسانی طیف گسترده ای از رنگ های خوشگل و جالب رژلب را آزمون فرمائید. با این اکنون رژلب هایی با رنگ قرمز‌رنگ، صورتی فوشیا ( fuchsias )، صورتی و قهوه ای شایسته ترین و مطلوب ترین گزینش برای رنگ پوست زیتونی یا این که گندمی خواهند بود.

رنگ رژلب مطلوب برای رخ هایی با رنگ پوست میانگین
رنگ پوست میانگین نیز به شما این قابلیت را میدهد تا طیف گسترده ای از سایه های متفاوت رژلب را آزمون فرمائید. در صورتی اندرتون پوستتان گرم میباشد سایه های برنزی و مسی مورد ی قابل قبولی برایتان خواهند بود و در صورتیکه دارنده آندرتون سرد می‌باشید رنگ های صورتی و زرشکی( cranberry ) را گزینش نمایید. علاوه بر این می‌توانید رنگ هایی هلویی، سایه های متعدد رنگ قهوه ای و قرمز‌رنگ را نیز آزمون فرمائید.

 

رنگ رژلب مطلوب برای فیس هایی با رنگ پوست پر‌نور
درصورتی که رنگ پوستتان پر‌نور میباشد بایستی با به کار گیری از سایه های متعدد و خوشگل رنگ رژلب زیبایی و جذابیت پوستتان را اضافه و بهتر از مدام نشان دهید. خانم هایی که دارنده رنگ پوست پر‌نور با آندرتون گرم می‌باشند، رژلب هلویی و صورتی شایسته ترین آیتم برایشان خواهد بود و برای خانم هایی با رنگ پوست پر‌نور و آندرتون سرد شایسته ترین سفارش این میباشد که از سایه های متفاوت رنگ قهوه ای و یا این که رژلب های نود ( nude ) استعمال نمایند.

 

 


برچسب: بهترین مارک رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۴:۲۲ توسط:علیپور موضوع: نظرات (0)

شایسته ترین برند پنکک دوکاره

بهترین مارک پنکیک
شایسته ترین برند پنکک دوکاره
برندهای معروفی در موضوع تولیدها آرایشی کار می‌نمایند که از ترکیبات خیر و خوبی در مواد آرایشی به کارگیری می‌نمایند. نمیتوان اعلام‌کرد کدام یک از برند های مو جود دربازار بهتر از سایر میباشد ولی میتوان اظهار کرد که در پیشین از خرید هر دسته محصولی نخست به مدل پوست خویش دقت فرمایید آنگاه به مواد و ترکیبات متاع نگاهی بیندازید. مارک هایی وجود دارا‌هستند که از ترکیبات گیاهی و روغن های طبیعی در محصولاتشان به کار گیری مینمایند.

گذشته از خرید به ترکیبات کالا اعتنا نمائید
در‌حالتی که پوست تان چرب میباشد بهتر میباشد محصولی را تعیین فرمایید که فاقد روغن باشد چون محصولی برای شما مطلوب خیس میباشد که ترکیباتی کم آب داشته باشد و پوست شما‌را در گیر جوش و آکنه نکند. البته در شرایطی‌که پوستی کم آب دارید شایسته ترین برند پنکک برای شما مارکی میباشد که در ترکیبات جنس از گونه های روغن ها به کارگیری نموده است و می تواند جلوه ای درخشنده به پوست شما کادو نماید. از برند های مرغوب استعمال نمایید. چون به کارگیری از تولیدها تقلبی و فیک سبب می شود که شما در گیر دلایل و اشتباهات پوستی گردید. گزینش پنکک از برندهای نامعتبر منجر می‌گردد که شما پس از مدتی شاهد گشوده شدن منافذ پوست تان باشید.


بهداشت را رعایت نمایید
مدام پد پنکک خویش را بشویید. چون پد پنکک محل قابل قبولی برای تجمع باکتری هاست. نفوذ این باکتری ها به پوست می تواند شما‌را مستعد آکنه و جوش نماید. بعد از هربار به کار گیری از پد پنکک و مرطوب کردن می بایست برای استعمال بعد از آن آن را بشویید تا از تجمع میکروب های در لایه های میانی پد دوری فرمائید.

در استعمال از پنکک دوکاره موارد ذیل را در حیث بگیرید
در صورتی می‌خواهید که پنکک پوشش بیشتری برای پوست شما ساخت نماید می توانید پد پنکک را توسط یک سری قطره آب مرطوب فرمائید.
چنانچه پنکک شما دارنده SPF میباشد دیگر نیازی ندارید از کرم های ضد آفتاب به کار گیری نمایید ولی در حالتی‌که پنکک شما فاقد SPF میباشد بایستی ۱۰ دقیقه پیشین از پنکک زدن از کرم ضد آفتاب به کار گیری فرمائید
چنانچه از کرم پودر تحت عنوان زیرساز پیرایش به کارگیری نموده اید و قصد دارید بر روی آن پنکک بزنید دقت داشته باشید که نباید پد پنکک را بر روی رخ تان بکشید بلکه بایستی پد را به طور ضربه ای بر روی پوست بزنید.
طریق پنکک زدن برای تحت دیده با سایر اعضای رخ گوناگون میباشد. می بایست پد را در بر خلاف جهت خطوط ذیل دیده بکشید تا خط ها و چروک های ریز نمایان نشوند.


برچسب: بهترین مارک پنکیک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۹:۴۹ توسط:علیپور موضوع: نظرات (0)

آیا به کارگیری از پنکیک اثر ضد آفتاب را معدود می نماید؟

بهترین مارک پنکیک


آیا به کارگیری از پنکیک اثر ضد آفتاب را معدود می نماید؟
یک کارشناس پوست در جواب به اینکه “آیا می‌اقتدار به یاور ضدآفتاب از دیگر کرم‌ها زیرا مرطوب کننده‌ها و پر‌نور کننده‌ها بهره برد؟” اعلام‌کرد: پنکک‌ها اثربخشی ضدآفتاب را معدود می کنند. علاوه بر این ، پنکک در برخی مواقع سبب ساز گشوده شدن منافذ پوست میشود که اصلا مناسب وجود ندارد.
معمولا یک ضدآفتاب خوب می بایست یک سری خصوصیت اصلی داشته باشد، برای مثال می بایست برای مریض قابل قبول و مطلوب باشد ، به گونه ای که به خیر جذب پوست گردیده و ماندگاری داشته باشد.

قضیه دیگر خواص اصلی ضدآفتاب‌ها یعنی پوشش کافی در مقابل UV یا این که به عبارتی اشعه فروغ و روشنایی خورشید میباشد که دربرگیرنده نور و روشنایی UVA و UVB می گردد. معمولا ضدآفتاب‌هایی که در بازار جان دار میباشند طولانی تر همین اشعه UVA و UVB را پوشش می دهند، اما ضدآفتابی تحت عنوان ضدآفتاب خوب معرفی می گردد که بتواند طیف مرئی را هم پوشش دهد. ولی زیرا کرم‌های دارنده این خواص، سنگین‌ میباشند و شم ناخوشایندی ساخت می‌نمایند، پذیرفتن آن‌ها از سوی مردم ریلکس وجود ندارد.

پوست همگی ما به یک صورت مخلوق نشده میباشد ، بعضی پوست کم آب دارا‌هستند و بعضی چرب که نگه‌داری از هریک نیز نحوه یگانه خودش را می‌طلبد. واضح میباشد که در‌صورتی‌که فیس چرب باشد می بایست از کرم فاقد چربی بهره برد و بالعکس.

معمولا پوست‌ها به دو جور تقسیم می شوند : جور نخستین پوست‌های چرب یا این که متمایل به چرب می باشند که احتمال جوش زدن آن ها در حالت متعدد موجود هست. به همین خیال و خاطر در‌حالتی که شخصی سوابق جوش زدن داشته باشد، می بایست ضدآفتاب فاقد چربی به کارگیری نماید با این پیش فرض که ضدآفتاب‌های فاقد چربی به خیر و خوبی روی پوست نمی‌خوابند. برخی بیماران هم پوست چرب و در عین هم اکنون یار با Dermatit Seborreic یا این که به عبارتی پوسته شدن یا این که حس بی آبی و کشیدگی پوست بخصوص بعداز شستن میباشد را دارا‌هستند که‌این وضعیت بازدارنده از نشستن ضدآفتاب فاقد چربی روی پوست آنان می گردد. این اشخاص معمولا گذشته از استعمال از ضد آفتاب فاقد چربی از کرم مرطوب کننده هم به کارگیری میکنند.


برچسب: بهترین مارک پنکیک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۳:۲۹ توسط:علیپور موضوع: نظرات (0)

یک پنکک خوب می بایست چطور باشه ؟

بهترین مارک پنکیک
پنکیک همون پودر آرایشی فشرده میباشد که برای میکاپ رخ استعمال میشه و میخوام امروز نوعی از پنکک مک که برای گونه های پوست خوبه رو معرفی کنم .
درسته که تمامی خانم ها از پنکک آرایشی در میکاپ استعمال نمی کنن
البته بایستی بدونی به کارگیری از یک پنکک خوب برای بی نقص کردن آرایش و پیرایش چهره میتونه علاوه بر اینکه پوشش خیلی عالی بر روی کرم پودر ساخت کنه تا تمام نقص های چهره از لکه ها تا ناهمواری ها از دید پنهان بشن ، چربی بیشتر فیس رو که معمولا در خانم ها با پوست چرب وجود داره رو متعادل کنه .

یک پنکک خوب می بایست چطور باشه ؟
انتظاری که از یک پنکک خوب داریم اینکه خیر متعددی کم آب باشه و خیر متعددی چرب باشه تا بر روی گونه های پوست تماما بشینه و ظاهری طبیعی فارغ از براقیت مازاد تولید کنه .

 

پس تا اینجا یک پنکک ایده آل می بایست ظاهری مات و طبیعی ساخت کنه و ضمنا از نقص‌ خانم هایی که پوست چرب دارن و پس از میکاپ پوستشون به‌تدریج درخشان میشه پرهیز کنه .

یک پنکک خوب بایستی بافت بسیار قابل انعطاف و سبکی داشته باشه تا روی پوست احساس سنگینی تولید نکنه و در کنار آرایش و پیرایش رخ به پوست اذن تنفس بده و منافذ پوستی رو نبنده تا خدایی نکرده مبتلا آکنه و جوش پوستی نشیم .

و مهم‌ترین مورد ، یک پنکک عالی می بایست پوشش میانگین تا بی نقص بر روی نقص های پوستی از لکه ها ، ککو مک ، تیره گی و ناهمواری های پوست ساخت کنه ،
ولی معیار پوشش دهی پنکک ها مدام کمتر از کرم پودرها بوده ولی کلاً بایستی چه با کرم پودر و چه سوای کرم پودر ظواهر زیبایی که انتظارش رو داری تولید کنه .

 

از کدوم مارک پنکک بخرم ؟
مارک های متعددی پنکک آرایشی ساخت می کنن و جالبه که در هر مارک اشکال مختلفی از پنکک وجود داره ولی اینجانب به‌دنبال پنککی می گردم که تمام نیاز های آرایشی اکثرا خانم ها رو بر طرف کنه و در غایت به پنکک استودیو فیکس مک رسیدم .


برچسب: بهترین مارک پنکیک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۷:۴۳ توسط:علیپور موضوع: نظرات (0)

چه طور آرایش و پیرایش روزمره طبیعی و فارغ از ایرادی داشته باشیم :

بهترین مارک پنکیک


چه طور آرایش و پیرایش روزمره طبیعی و فارغ از ایرادی داشته باشیم :
خانم ها دلداده زیبایی میباشند و همواره دوست دارا‌هستند آرایشی داشته باشند که ورت آنان را خوشگل خیس کد . ما امروز قصد داریم در‌این نوشته‌ی علمی این مقاله را بیان کنیم که در کوتاه ترین عصر با کمترین پیرایش فیس زیبایی داشته باشیم .
پیرایش غلیظ در‌صورتی‌که برای میهمانی ها و مراسم های مختص باشد اشکالی ندارد . البته در حالتی‌که شما هر روز بخواهید آرایش و پیرایش غلیظ نمائید ، این عمل هم چهره خوشی ندارد ، هم زمانبر میباشد ، هم بایستی از اثاثیه آرایش و پیرایش های متعددی به کارگیری فرمایید و از کلیه مهم خیس اینکه آرایش و پیرایش زیاد پوست چهره شمارا وخیم می‌نماید .
در مطالب پیشین هم گفتیم آرایش و پیرایش بایستی طبیعی باشد تا زیبایی رخ شما معین شود . ما در‌این نوشته ی علمی خاطر بگیریم که چه گونه در کمترین عصر ممکن آرایش و پیرایش طبیعی و فارغ از ایرادی داشته باشیم .
برای اینکه پیرایش روزمره شما طبیعی به لحاظ برسه مهمترین اصل تعیین رنگ سایه ، رژ لب و رژ سیرتکامل شماست . اولیه از همگی بایستی بدونید پیرایش گرم می خواهید داشته باشین یا این که پیرایش لایت . آرایش و پیرایش لایت که معمولا به پیرایش اروپایی نیز دارای شهرت میباشد معمولا دارنده رنگ های سرد میباشد . آرایش و پیرایش لایت در حالتی‌که به صورتتون بیاد ،آرایشی مطلوب برای سرکار و خارج رفتن شما به حساب می‌آید . در صورتی‌که برای بدور همی میخواین آرایش و پیرایش کنین ، بهتون پیشنها می‌کنیم از رنگ های گرم به کارگیری فرمائید . تلاش نمائید رنگ سایه خویش را یه خرده غلیظ خیس بکنید .
اما اینو فراموش نکنید ،آرایش و پیرایش در مرتبه نخستین بایستی به رنگ پوست چهره شما بیاد . برخی وقتا شاید یه رنگ رژ معدود رنک به هیچ وجه به طور شما نیاد و لازم باشه شما بی تردید از رژ گرم تری برای آرایشتون به کارگیری فرمایید . البته کلاً یادتون باشه که پیرایش هر چه بی آلایش خیس و نادر رنگ خیس باشه چهره شما‌را طبیعی خیس نشان می‌دهد .
روند آرایش و پیرایش طبیعی روزمره :
1- کرم مرطوب کننده :
گذشته از آرایش و پیرایش بایستی پوست فیس خویش را پاک کرده و از کرم مرطوب کننده به کار گیری فرمایید .

2- به کار گیری از کرم پودر ، پن کیک ، فون مایع و پن استیک :
در شرایطی‌که رخ صاف و فارغ از لک و چین و چروکی دارید ، بهتون یپشنهاد می‌کنیم از کرم پودر و پن کیک هم استعمال نکنید زیرا نیازی ندارید .صرفا یه خرده زد آفتاب بزنید . البته در حالتی‌که رخ شما جوش و لک و چین و چروک دارااست ، مطلقا از کرم پودر ، فون مایع ، پن استیک و پن کیک استعمال نمایید . کرم را به طور خویش زده و بوسیله یک پد به طور ضربه ای روی رخ بزنید تا کرم پودر به خرد پوستتان برود . یا این که در شرایطی که از پن کیک استعمال میکنید ، اعتنا داشته باشین که پن کیک را می بایست به همگی نواحی رخ خویش بزنید .

 


برچسب: بهترین مارک پنکیک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۹:۱۹ توسط:علیپور موضوع: نظرات (0)

چه طور آرایش و پیرایش روزمره طبیعی و فارغ از ایرادی داشته باشیم :

بهترین مارک پنکیک


چه طور آرایش و پیرایش روزمره طبیعی و فارغ از ایرادی داشته باشیم :
خانم ها دلداده زیبایی میباشند و همواره دوست دارا‌هستند آرایشی داشته باشند که ورت آنان را خوشگل خیس کد . ما امروز قصد داریم در‌این نوشته‌ی علمی این مقاله را بیان کنیم که در کوتاه ترین عصر با کمترین پیرایش فیس زیبایی داشته باشیم .
پیرایش غلیظ در‌صورتی‌که برای میهمانی ها و مراسم های مختص باشد اشکالی ندارد . البته در حالتی‌که شما هر روز بخواهید آرایش و پیرایش غلیظ نمائید ، این عمل هم چهره خوشی ندارد ، هم زمانبر میباشد ، هم بایستی از اثاثیه آرایش و پیرایش های متعددی به کارگیری فرمایید و از کلیه مهم خیس اینکه آرایش و پیرایش زیاد پوست چهره شمارا وخیم می‌نماید .
در مطالب پیشین هم گفتیم آرایش و پیرایش بایستی طبیعی باشد تا زیبایی رخ شما معین شود . ما در‌این نوشته ی علمی خاطر بگیریم که چه گونه در کمترین عصر ممکن آرایش و پیرایش طبیعی و فارغ از ایرادی داشته باشیم .
برای اینکه پیرایش روزمره شما طبیعی به لحاظ برسه مهمترین اصل تعیین رنگ سایه ، رژ لب و رژ سیرتکامل شماست . اولیه از همگی بایستی بدونید پیرایش گرم می خواهید داشته باشین یا این که پیرایش لایت . آرایش و پیرایش لایت که معمولا به پیرایش اروپایی نیز دارای شهرت میباشد معمولا دارنده رنگ های سرد میباشد . آرایش و پیرایش لایت در حالتی‌که به صورتتون بیاد ،آرایشی مطلوب برای سرکار و خارج رفتن شما به حساب می‌آید . در صورتی‌که برای بدور همی میخواین آرایش و پیرایش کنین ، بهتون پیشنها می‌کنیم از رنگ های گرم به کارگیری فرمائید . تلاش نمائید رنگ سایه خویش را یه خرده غلیظ خیس بکنید .
اما اینو فراموش نکنید ،آرایش و پیرایش در مرتبه نخستین بایستی به رنگ پوست چهره شما بیاد . برخی وقتا شاید یه رنگ رژ معدود رنک به هیچ وجه به طور شما نیاد و لازم باشه شما بی تردید از رژ گرم تری برای آرایشتون به کارگیری فرمایید . البته کلاً یادتون باشه که پیرایش هر چه بی آلایش خیس و نادر رنگ خیس باشه چهره شما‌را طبیعی خیس نشان می‌دهد .
روند آرایش و پیرایش طبیعی روزمره :
1- کرم مرطوب کننده :
گذشته از آرایش و پیرایش بایستی پوست فیس خویش را پاک کرده و از کرم مرطوب کننده به کار گیری فرمایید .

2- به کار گیری از کرم پودر ، پن کیک ، فون مایع و پن استیک :
در شرایطی‌که رخ صاف و فارغ از لک و چین و چروکی دارید ، بهتون یپشنهاد می‌کنیم از کرم پودر و پن کیک هم استعمال نکنید زیرا نیازی ندارید .صرفا یه خرده زد آفتاب بزنید . البته در حالتی‌که رخ شما جوش و لک و چین و چروک دارااست ، مطلقا از کرم پودر ، فون مایع ، پن استیک و پن کیک استعمال نمایید . کرم را به طور خویش زده و بوسیله یک پد به طور ضربه ای روی رخ بزنید تا کرم پودر به خرد پوستتان برود . یا این که در شرایطی که از پن کیک استعمال میکنید ، اعتنا داشته باشین که پن کیک را می بایست به همگی نواحی رخ خویش بزنید .

 


برچسب: بهترین مارک پنکیک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۸:۱۵ توسط:علیپور موضوع: نظرات (0)

مسافت لامپ از کناره‌ها را رعایت نمائید

تولیدی لوستر
مسافت لامپ از کناره‌ها را رعایت نمائید
چراغ LED وقتی‌که در کناره اتاق قرار میگیرد، موجب اتلاف شدید روشنایی می شود.

این جور جانمایی برای چراغ نمی‌تواند به شما در صرفه‌جویی مصرف انرژی یاری دهد.

بدین ترتیب، در فیس قابلیت از قرارگیری چراغ در کناره اتاق خویش اجتناب فرمایید.

تصویر سمت راست نشان‌دهنده قرار تصاحب کردن چراغ در مکان درست میباشد.

 

هجران از قرارگیری چراغ در محدوده قطر پنکه‌های سقفی یا این که آویزهای متعدد
آسمونی : هیچ لامپی نباید در محدوده چرخش پنکه‌های سقفی یا این که آویزهای دیگر قرار بگیرد.

این حادثه سبب لرزش و سوسو زدن نوروروشنایی به صورت کلی اتاق خواهد شد و آن نورپردازی عملاً بی‌سود خواهد بود.

بدین ترتیب، مسافت استاندارد فی مابین چراغ و پنکه سقفی و یا این که آویزهای دیگر را اکیداً پیشنهاد میکنیم.

 

توزیع مطلوب‌خیس با تعداد چراغ‌های اضافه
از تعداد چراغ‌های LED بیش تر با اقتدار ذیل‌خیس به جای چراغ‌های کمتر با اقتدار فراتر استعمال فرمایید تا فروغ و روشنایی مایحتاج خویش را برآورده سازید.

این فعالیت توزیع مطلوب‌خیس نور و روشنایی در تمام اتاق را درپی خواهد داشت.

به کارگیری از مسافت مطلوب دربین چراغ‌های ال‌ای‌دی و به‌کارگیری قدرت مطلوب، به شما امداد میکند تا نور و روشنایی قابل قبولی را اخذ نمایید.

 

طول سقف را در لحاظ بگیرید
آسمونی : همانطورکه طول سقف ارتقا مییابد شما نیاز به چراغ ال‌ای‌دی قدرتمندتری جهت فروغ و روشنایی شبیه دارید.

پس بایستی در هنگام تعیین مرجع فروغ و روشنایی به طول سقف توجه نمائید.

تعیین دمای رنگ مطلوب LED مبنی بر دور و اطراف
رنگ سپید گرم (دمای رنگ ۲۷۰۰ تا ۳۵۰۰ کلوین)؛ هتل‌ها و رستوران‌ها و تالار‌های نمایش زنده، بوتیک‌ها، اتاق‌های اکران، نهارخوری‌ها و فضاهایی که تا قبل از اینً به وسیله چراغ‌های حرفه‌ای یا این که هالوژنی پر‌نور می‌شدند.

سپید طبیعی (دمای رنگ ۴۰۰۰ تا ۴۵۰۰ کلوین)؛ اتاق‌های اکران، اتاق‌های انتظار، استراحتگاه‌ها، و آلبوم‌های هنر، اداره ها، اتاق‌های نشیمن، و اتاق خواب‌ها

 

سپید سرد (دمای رنگ ۵۰۰۰ تا ۶۵۰۰ کلوین)؛ مدرسه ها، اتاق مطالعه، کتابخانه‌ها، مغازه‌ها، مریضخانه‌ها، کارخانه‌های صنعتی، فضا‌های آزاد، آشپزخانه‌ها، بالکن‌ها، پلکان‌ها، گلشن‌ها.

هر یک‌سری گزینش دمای رنگ ال‌ای‌دی یک حق تقدم فردی میباشد، ولی می بایست در رابطه برخی از حقیقت‌های اساسی آن بدانیم.

آسمونی : در LED روشنایی سپید گرم یا این که نوروفروغ آفتابی بازده نوری کمتری را ارائه میدهد، در حالی که سپید سرد یا این که مهتابی بازده نوری بیشتری را مهیا می‌نماید.

در عین هم اکنون شاخص نمود رنگ یا این که CRI بالا معمولاً در مدل آفتابی و طبیعی ارائه میشود.

سپید سرد یا این که مهتابی: فروغ و روشنایی بیشتری ارائه می دهد، براین اساس می بایست برای کارهایی مانند مطالعه، ساخت، عمل، و دفترها استعمال شود.

سپید طبیعی یا این که یخی: این طبیعی‌ترین رنگی میباشد که در حدود نوروروشنایی خورشید میباشد.


برچسب: تولیدی لوستر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۷:۴۲ توسط:علیپور موضوع: نظرات (0)

به کارگیری از پنکیک برنز

بهترین مارک پنکیک
به کارگیری از پنکیک برنز راهی برای اضافه کردن جذابیت و درخشش طبیعی به رخ ی شماست؛ خصوصاً در روزهایی که پوست شما پاره ای کدر به حیث می‌رسد. البته به کارگیری ی خطا از این رنگ پنکیک منجر می‌گردد رخ شما آلوده و کثیف یا این که نارنجی به لحاظ رسد. عملکرد فرمایید با به کارگیری از زیرسازی و کانسیلر موضوع ی پوست تان را صاف فرمایید. بعد از آن پنکیک برنز را به طور زده و آن را پخش و محو فرمائید تا پوست شما با گرمای خاصی بدرخشد. برای موعظه طولانی تر و جامع تر به ادامه این نوشته‌علمی رجوع کنید.

تولید مورد ای صاف و یک پارچه
۱٫ با یک شوینده و آب ولرم رخ خویش را بشویید. از شوینده ای به کار گیری نمائید که به درد دسته پوست شما بخورد، آن را با آب گرم کفی فرمایید و با حرکات دورانی و روی چهره خویش ماساژ دهید. آنگاه چهره خویش را شسته و با یک حوله ی پاک کم آب فرمایید.

در شرایطی که پوست کم آب دارید از شوینده ی کرمی به کار گیری فرمایید.
درصورتی که پوست نرمال دارید از شوینده ی روغنی و با pH متعادل به کارگیری فرمائید.
در صورتی‌که پوست شما چرب میباشد از شوینده ی کفی استعمال نمائید.
۲٫ از یک کرم ضد آفتاب که در عین هم اکنون مرطوب کننده ی خیر نیز باشد، استعمال نمائید. بعداز اینکه فیس خویش را شستید عصر آن میباشد که پوست خویش را مرطوب کرده و مراقبت از آن را ابتدا فرمائید. یک مرطوب کننده ی خوب دربردارنده SPF را روی فیس خویش ماساژ دهید و کرم به دور دیده هم بزنید.

برای اینکه مطمئن گردید پوست شما در قبال آفتاب تماما مراقبت میشود، مرطوب کننده ای بخرید که در قبال اشعه ی ماوراء بنفش هم شما‌را مراقبت نماید.

توصیه امروز

 

مقاله دارای ارتباط: معرفی 7 ایده جالب و خوشگل برای آرایش و پیرایش اختصاصی روز ولنتاین
۳٫ کانسیلر بزنید. یک دست کردن چهره قبلی از کاربرد پنکیک برنز از اهمیت حیاتی شامل است و این انگیزه با کانسیلر نتایج میشود. کانسیلر را در نصیب هایی بزنید که رنگ آن با سایر ی چهره گوناگون میباشد.

از کانسیلر سبز برای پوشاندن لکه ها و جوش های قرمز رنگ به کار گیری فرمائید.
از کانسیلر صورتی هلویی برای پوشاندن رینگ های تیره ی پایین دیده به کارگیری فرمایید.
از کانسیلر رنگ زرد برای یک دست کردن رنگ پوست استعمال فرمایید.
۴٫ با به کار گیری از کرم پودر یا این که فونداسیون مایع، قضیه ای یک پارچه ساخت نمائید. هنگامی کانسیلر زدید یک لایه فونداسیون مایع به تمام رخ بزنید. این فعالیت سبب ساز صاف شدن چهره و ساخت مسئله ای مطلوب برای کانتورینگ خواهد شد. میتوانید برای زدن کرم پودر از یک اسفنج، براش آرایشی یا این که انگشتان خویش به کارگیری فرمائید.

کارایی نمائید کرم پودر را تا تحت گردن محو فرمایید تا ظاهری طبیعی داشته باشد.
تا‌وقتی‌که پنکیک برنز نزده اید از رژگونه به کارگیری نکنید.


برچسب: بهترین مارک پنکیک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۴:۳۲ توسط:علیپور موضوع: نظرات (0)

به کارگیری از پنکیک برنز

بهترین مارک پنکیک
به کارگیری از پنکیک برنز راهی برای اضافه کردن جذابیت و درخشش طبیعی به رخ ی شماست؛ خصوصاً در روزهایی که پوست شما پاره ای کدر به حیث می‌رسد. البته به کارگیری ی خطا از این رنگ پنکیک منجر می‌گردد رخ شما آلوده و کثیف یا این که نارنجی به لحاظ رسد. عملکرد فرمایید با به کارگیری از زیرسازی و کانسیلر موضوع ی پوست تان را صاف فرمایید. بعد از آن پنکیک برنز را به طور زده و آن را پخش و محو فرمائید تا پوست شما با گرمای خاصی بدرخشد. برای موعظه طولانی تر و جامع تر به ادامه این نوشته‌علمی رجوع کنید.

تولید مورد ای صاف و یک پارچه
۱٫ با یک شوینده و آب ولرم رخ خویش را بشویید. از شوینده ای به کار گیری نمائید که به درد دسته پوست شما بخورد، آن را با آب گرم کفی فرمایید و با حرکات دورانی و روی چهره خویش ماساژ دهید. آنگاه چهره خویش را شسته و با یک حوله ی پاک کم آب فرمایید.

در شرایطی که پوست کم آب دارید از شوینده ی کرمی به کار گیری فرمایید.
درصورتی که پوست نرمال دارید از شوینده ی روغنی و با pH متعادل به کارگیری فرمائید.
در صورتی‌که پوست شما چرب میباشد از شوینده ی کفی استعمال نمائید.
۲٫ از یک کرم ضد آفتاب که در عین هم اکنون مرطوب کننده ی خیر نیز باشد، استعمال نمائید. بعداز اینکه فیس خویش را شستید عصر آن میباشد که پوست خویش را مرطوب کرده و مراقبت از آن را ابتدا فرمائید. یک مرطوب کننده ی خوب دربردارنده SPF را روی فیس خویش ماساژ دهید و کرم به دور دیده هم بزنید.

برای اینکه مطمئن گردید پوست شما در قبال آفتاب تماما مراقبت میشود، مرطوب کننده ای بخرید که در قبال اشعه ی ماوراء بنفش هم شما‌را مراقبت نماید.

توصیه امروز

 

مقاله دارای ارتباط: معرفی 7 ایده جالب و خوشگل برای آرایش و پیرایش اختصاصی روز ولنتاین
۳٫ کانسیلر بزنید. یک دست کردن چهره قبلی از کاربرد پنکیک برنز از اهمیت حیاتی شامل است و این انگیزه با کانسیلر نتایج میشود. کانسیلر را در نصیب هایی بزنید که رنگ آن با سایر ی چهره گوناگون میباشد.

از کانسیلر سبز برای پوشاندن لکه ها و جوش های قرمز رنگ به کار گیری فرمائید.
از کانسیلر صورتی هلویی برای پوشاندن رینگ های تیره ی پایین دیده به کارگیری فرمایید.
از کانسیلر رنگ زرد برای یک دست کردن رنگ پوست استعمال فرمایید.
۴٫ با به کار گیری از کرم پودر یا این که فونداسیون مایع، قضیه ای یک پارچه ساخت نمائید. هنگامی کانسیلر زدید یک لایه فونداسیون مایع به تمام رخ بزنید. این فعالیت سبب ساز صاف شدن چهره و ساخت مسئله ای مطلوب برای کانتورینگ خواهد شد. میتوانید برای زدن کرم پودر از یک اسفنج، براش آرایشی یا این که انگشتان خویش به کارگیری فرمائید.

کارایی نمائید کرم پودر را تا تحت گردن محو فرمایید تا ظاهری طبیعی داشته باشد.
تا‌وقتی‌که پنکیک برنز نزده اید از رژگونه به کارگیری نکنید.


برچسب: بهترین مارک پنکیک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۲:۲۹ توسط:علیپور موضوع: نظرات (0)